Alban Skenderaj - Portali


www.AlbanSkenderaj.net
 
HomePortaliLatest imagesSearchRegisterLog in

Log in
Username:
Password:
Log in automatically:
:: I forgot my password
Latest topics
» Stine
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 7:04 pm by Magdalena

» Kengetaret tjere
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 10:34 pm by Magdalena

» Alban News
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 11:00 pm by Magdalena

» Rrezarta Shkruta
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 2:47 pm by Magdalena

» Big Brother
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 11:17 pm by Magdalena

» Big Brother
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 5:38 am by Arta

» Per momentin po degjoj....!
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 11:43 pm by Magdalena

» Si ndiheni ne kto momente?
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:44 pm by Magdalena

» Me mungon
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 5:04 pm by Arta

Stine
Alban Skenderaj - Portali Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 4:22 pm by Arta
Stine: Ja pse ka zgjatur lidhja ime me vajzën e Rita Latit
Alban Skenderaj - Portali Stine
Nuk i pëlqen të flasë për jetën private, por kantautori 27- vjeçar nuk mund ta fshehë se me Rozën, është duke jetuar historinë më të gjatë të dashurisë. Tregon për strategjitë për të patur sukses si kantautor dhe bashkëpunimi me djemtë e grupit …

[ Full reading ]
Comments: 3
Albani
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 10 on Sat Aug 27, 2022 2:23 pm
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search