Alban Skenderaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alban Skenderaj

www.AlbanSkenderaj.net
 
HomePortaliLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Rrezarta Shkruta

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Rrezarta Shkruta Empty
PostSubject: Rrezarta Shkruta   Rrezarta Shkruta Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 4:19 pm

Rezarta Shkurta, “mbrëmje madhështore” për klipin e ri
Rrezarta Shkruta T_rezartashkum_7f2592f
Një mbrëmje madhështore dhe me shumë të ftuar, do të jetë ajo që këngëtarja Rezarta Shkurta do të organizojë së shpejti në një nga qendrat tregtare më luksoze të Durrësit, për promovimin e klipit të saj të ri, që pritet të hedhë në treg. Flitet që kënga do të jetë ritmike, dhe se është në fazën e fundit të përgatitjes në studio me kompozitorin Genti Lako.

Ajo ka menduar të mbledhë në këtë promovim shumë artistë, në një organizim special gati si një mbrëmje “gala”. Ndërkohë që ka premtuar, që do të na mahnisë me klipin e ri, edhe përsa i përket lookut të saj. Do të jetë klipi më i bukur që ka bërë ndonjëherë dhe për këtë po bashkëpunon edhe me regjisorin e njohur maqedonas Dejan Milicevic.

Ajo nisi punën për realizimin e klipit në fillim të shtatorit, ndërsa ka pohuar vazhdimisht në shtyp se po përgatitet për një klip ndryshe. Nuk dihet nëse talentin e saj për stilimin e veshjeve, do ta përdorë në këtë klip, por deri tani thuhet se ajo mund të bashkëpunojë me të njëjtën stiliste, Rezarta Skifteri.
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
t-a
Melody
Melody
t-a


Number of posts : 65
Registration date : 2008-10-21

Rrezarta Shkruta Empty
PostSubject: Re: Rrezarta Shkruta   Rrezarta Shkruta Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 11:00 pm

E kam lexuar kete artikull dhe kete lajm...
flm shum Arta.... Very Happy
Back to top Go down
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 32
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Rrezarta Shkruta Empty
PostSubject: Re: Rrezarta Shkruta   Rrezarta Shkruta Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 2:47 pm

Rrezarta Shkruta F.0307145335508_m


Rezarta eksperimenton me flokët dhe kërkon mendimin e fansave

Pak ditë më parë Rezarta Shkurta ka hedhur në faqen e saj në Face-Book një album me foto, ku këngëtarja e njohur falë një programi kompjuterik, na është paraqitur me disa modele flokësh: të shkurtra, të gjata, me onde, të drejta, të kuqe, të verdha, të zeza etj.
Ajo ka kërkuar mendimin e fansave të saj se cili model i shkon më shumë. Dhe reagimet nuk kanë munguar.

Ata i shkruajnë se secili prej atyre modeleve i shkon shumë. Nëse Rezi është duke menduar për të ndryshuar look, sugjerimet e fansave me siguri që nuk e kanë ndihmuar. /PanoramaPlus/
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Sponsored content

Rrezarta Shkruta Empty
PostSubject: Re: Rrezarta Shkruta   Rrezarta Shkruta Icon_minitime

Back to top Go down
 
Rrezarta Shkruta
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Alban Skenderaj :: Alban Skenderaj :: News-
Jump to: