Alban Skenderaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alban Skenderaj

www.AlbanSkenderaj.net
 
HomePortaliLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Rregullat

Go down 
AuthorMessage
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Rregullat Empty
PostSubject: Rregullat   Rregullat Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 11:54 pm

1)Ne kete forum eshte e ndaluar te perdoren fjale banale ose sharje.

2)Nqs se moderatoret konstatojne te tilla shkrime,jane te lutur qe te veprojne menjehere duke i fshire fjalet ose shkrimet qe permbajne fjale te papershtatshme,dhe duke lajmeruar gjithashtu antarin qe te mos perdore me fjale banale.

3)Nqs se antari vazhdon te shkruaj fjale banale ose te shaje,
atehere moderatoret duhet te raportojne tek administratoret e forumit,te cilet bejne perjashtimin e menjehershem te antarit nga forumi.

4)Nqs se nje antar veren parregullsi,dmth shkrime me permbajtje ofenduese,nga ana e moderatorve ne forum dhe e operatorve ne chat,jane te lutur te kontaktojne administratorin e forumit,i cili i ben verejtje moderatorit ose operatorit,dhe nqs keta te fundit vazhdojne,athere merren sanksione deri ne pezullimin e tij nga forumi.

5)Cdo kush nga antaret mund te behet pjese i stafit te forumit,duke
qene sa me shum aktiv dhe te tregoj nje besuesshmeri te plote.

6)Cdo antar ka te drejte te hap temen e tij,ashtu si e mendon ai dhe ne perputhje me rregulloren e ketij forumi.

7)Cdo antar,ne forum duhet te bej kujdes me replikat e tij duke evituar sa me shum te jete e mundur daljen nga tema.

8)Cdo antar apo moderator duhet te sigurohet me pare nese tema qe po hap ekziston apo jo.

9)Cdo antar ka te drejte te jap mendimin e tij,per permirsimin e forumit.

10)Moderatoret dhe operatoret duhet te jene te komunikueshem me njeri-tjetrin dhe me antaret. Per cdo problem drejtohuni Administratorit

11) Nese Moderatoret jane inaktive ne punen e tyre per nje periudhe te gjate kohore athere atyre ju hiqet grada qe mbajne. Moderatori i ri percaktohet nga stafi i Administratoreve.
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
 
Rregullat
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Alban Skenderaj :: Alban Skenderaj :: Rregullorja e forumit-
Jump to: