Alban Skenderaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alban Skenderaj

www.AlbanSkenderaj.net
 
HomePortaliLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Diskutime te lira

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 12:01 am

Ne kete 'Topic' mund te hapni tema te ndryshme...

Wink
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
t-a
Melody
Melody
t-a


Number of posts : 65
Registration date : 2008-10-21

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 11:22 pm

Hmmmm do mendohem sot qe ta hap ndonje tem te mir dhe do ta postoj neser...hehehe... tongue
Back to top Go down
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 12:36 pm

Hmmm nuk po di qka te them ketu...por Lena je shum e mir te pershendes.... Very Happy
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 32
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 1:11 pm

Edhe un ty Arta te pershendes je shum shum e mir.......... Very Happy
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Lina
Antar i sapo ardhur
Antar i sapo ardhurNumber of posts : 27
Registration date : 2008-10-26

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 6:53 pm

une ju pershendes te gjitheve!!!
Back to top Go down
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 32
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 7:03 pm

Gjithashtu dhe une ju pershendes te gjitheve..... cheers ...... Very Happy ...... Wink
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Linda'D
OK
OK
Linda'D


Number of posts : 36
Location : Republic Of Kosova
Registration date : 2008-10-12

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 11:59 pm

te gjitha temat jane bere me pershendetje

mbreme kam kaluar jashtezakonisht mire.... cheers
Back to top Go down
http://www.top-channel.tv
t-a
Melody
Melody
t-a


Number of posts : 65
Registration date : 2008-10-21

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 5:18 am

Ja nje teme paksa e lezetshme pasi ka te bej me Albanin...

Pas Albanit cilin kengetar/re e pelqeni-te huaj si dhe nga vendi Question


Back to top Go down
t-a
Melody
Melody
t-a


Number of posts : 65
Registration date : 2008-10-21

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 5:19 am

Pas Albanit nga te huajt e pelqej
Enrique Iglesias... I love you

Ndersa nga estrada jone
Nora Istrefi... I love you
Back to top Go down
Lina
Antar i sapo ardhur
Antar i sapo ardhurNumber of posts : 27
Registration date : 2008-10-26

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 5:04 pm

sot jam e merzitur...
Back to top Go down
Linda'D
OK
OK
Linda'D


Number of posts : 36
Location : Republic Of Kosova
Registration date : 2008-10-12

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 11:38 pm

pse brehh Lina???

te Dua ty dhe Erten
Back to top Go down
http://www.top-channel.tv
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 3:06 am

Lina wrote:
sot jam e merzitur...
Perse e merzitur.....? Suspect
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
t-a
Melody
Melody
t-a


Number of posts : 65
Registration date : 2008-10-21

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 11:15 pm

Edhe une gjitheashtu Lina... Sad
Back to top Go down
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 32
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:02 am

Pse jeni te merzitura ëëë ???
Duhet te jeni te lumtura hehehehehe:D
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 3:18 am

Razz hahahahaha....spo di qka me shkru....
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Sponsored content

Diskutime te lira Empty
PostSubject: Re: Diskutime te lira   Diskutime te lira Icon_minitime

Back to top Go down
 
Diskutime te lira
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Alban Skenderaj :: Online fans :: Diskutime te lira-
Jump to: