Alban Skenderaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alban Skenderaj

www.AlbanSkenderaj.net
 
HomePortaliLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Si do ta kaloni diten e sotme

Go down 
+3
Magdalena
Ert@
Arta
7 posters
AuthorMessage
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 12:01 am

Une do rri ne kete forum.... lol!
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Ert@

Ert@


Number of posts : 15
Location : Dublin, Ireland
Registration date : 2008-10-19

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 12:33 am

Gjummmm
Back to top Go down
http://www.durrsi.com
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 31
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 1:11 am

Diten e sotme do ta kaloj si ditet e tjera nshkoll e qeshtu ........apo bre fitim?????? Smile
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
fitimi
Number of posts : 7
Registration date : 2008-10-20

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 1:19 am

po normal bre qeshtu shkoll shpim edhe tani gjith naten ne net edhe shkoi dita edhe nata me ba me shku ne shkoll nuk munesh me i duro gjith ┬┤kan etj etj. a po bre M-A
Back to top Go down
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 31
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 1:32 am

po po qashtu asht....hehehe.... Rolling Eyes
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Linda'D
OK
OK
Linda'D


Number of posts : 36
Location : Republic Of Kosova
Registration date : 2008-10-12

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 1:53 am

tani do fle ne gjume ka kaluar ora 12,neser me pret nje dite e lodhshme,ligjerata...mesime...
Back to top Go down
http://www.top-channel.tv
t-a
Melody
Melody
t-a


Number of posts : 65
Registration date : 2008-10-21

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 11:20 pm

Tani me kaloj dita dhe eshte 22:20 ora...keshtu qe une kete dite e kam kaluar jashte zakonishte mir.... bounce cheers
Back to top Go down
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 7:18 pm

Hmmm kete dit nuk po di...duke degjuar muzik..dhe me von gjummmm... Razz
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Lina
Antar i sapo ardhur
Antar i sapo ardhurNumber of posts : 27
Registration date : 2008-10-26

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 5:07 pm

hmmmmmmmmmm akoma se kam menduar se qa do bej...
Back to top Go down
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 31
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 3:55 pm

Diten e sotme do ta kaloj mire do shikoj TV.....Portokalli.....e keshtu......si dite pushimi...... Rolling Eyes...... Sleep......
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Linda'D
OK
OK
Linda'D


Number of posts : 36
Location : Republic Of Kosova
Registration date : 2008-10-12

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 2:58 pm

sot diten ne shtepi ndersa ne darke me pret i dashuri
Back to top Go down
http://www.top-channel.tv
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 10:14 pm

edhe pak do rri dhe do ja fus gjum...haahhaha...
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 31
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 12:52 am

Poashtu dhe un do rri dhe pak dhe pastaj do ja fus gjum
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 3:12 am

Tani eshte ora 1:12 pas mesnate nuk di a te rri a te shkoj....Lena me trego loqk...hahaha...
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 31
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 8:08 am

Rri,rri hehehehehee....... Wink
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Sponsored content

Si do ta kaloni diten e sotme Empty
PostSubject: Re: Si do ta kaloni diten e sotme   Si do ta kaloni diten e sotme Icon_minitime

Back to top Go down
 
Si do ta kaloni diten e sotme
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Alban Skenderaj :: Online fans :: Diskutime te lira-
Jump to: