Alban Skenderaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alban Skenderaj

www.AlbanSkenderaj.net
 
HomePortaliLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cfare po beni ne kto momente??

Go down 
+2
Arta
Ert@
6 posters
AuthorMessage
Ert@

Ert@


Number of posts : 15
Location : Dublin, Ireland
Registration date : 2008-10-19

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 12:31 am

Cfare po beni ju ne kte moment?

Un per momentin po pres t'me shkarkohet nje film Smile
Back to top Go down
http://www.durrsi.com
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 8:08 pm

Erta flm per tem...kam harruar ta fus ne kete forum....
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 8:08 pm

Erta flm per tem...kam harruar ta fus ne kete forum....
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
t-a
Melody
Melody
t-a


Number of posts : 65
Registration date : 2008-10-21

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 11:06 pm

Une per momentin po shkruaj ne forum,dhe po shikoj videot e Albanit ne youtube...
Si dhe jam ne msn...hehehehe...
Back to top Go down
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 7:41 pm

Une po lexoj ketu diqka per Albanin dhe ne nderkohe po shkruaj edhe ketu....
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Lina
Antar i sapo ardhur
Antar i sapo ardhurNumber of posts : 27
Registration date : 2008-10-26

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 12:40 am

Po mundohem te shikoj ca video te Albanit po nuk po ja arrij dot:S,edhe po shkruaj ketu natyrisht Very Happy
Back to top Go down
Arta
Admin
Admin
Arta


Number of posts : 184
Location : hmmm nuk e di....
Registration date : 2008-10-05

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 12:28 pm

Po ndegjoj muzik si gjithmon dhe po shkruaj ketu....
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Linda'D
OK
OK
Linda'D


Number of posts : 36
Location : Republic Of Kosova
Registration date : 2008-10-12

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 1:57 am

po i tregoj Lines dicka ne msn
Back to top Go down
http://www.top-channel.tv
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 31
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 3:51 pm

Po i marr disa kenge te Pirro Cakos......hehehe.....Wink.......Very Happy.....
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
t-a
Melody
Melody
t-a


Number of posts : 65
Registration date : 2008-10-21

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 11:02 pm

I love you Po kur ben ti tjeter gje oj Magdalena...perveqse te marresh kenge te Pirros...hahaha...
je shume mir...
Ndersa une tani nuk po di as qka te bej..sepse jam nervoze... Crying or Very sad
Back to top Go down
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 31
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 1:55 am

Tani po ia dergoj nje shoqe disa fustana me e-mail dhe po shkruaj ketu.....hahahahah Razz
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
Sponsored content

Cfare po beni ne kto momente?? Empty
PostSubject: Re: Cfare po beni ne kto momente??   Cfare po beni ne kto momente?? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cfare po beni ne kto momente??
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Si ndiheni ne kto momente?
» Cfare po mendoni tani?....
» Cfare ju pelqen me se shumti tek Albani?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Alban Skenderaj :: Online fans :: Fans-
Jump to: