Alban Skenderaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alban Skenderaj

www.AlbanSkenderaj.net
 
HomePortaliLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cfare ju pelqen me se shumti tek Albani?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Lea

Lea


Number of posts : 8
Registration date : 2009-01-29

Cfare ju pelqen me se shumti tek Albani? Empty
PostSubject: Cfare ju pelqen me se shumti tek Albani?   Cfare ju pelqen me se shumti tek Albani? Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 5:10 am

psh mua zeri Very Happy
Back to top Go down
Magdalena
Admin
Admin
Magdalena


Number of posts : 227
Age : 32
Location : Albania
Registration date : 2008-10-04

Cfare ju pelqen me se shumti tek Albani? Empty
PostSubject: Re: Cfare ju pelqen me se shumti tek Albani?   Cfare ju pelqen me se shumti tek Albani? Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 9:17 pm

Albani ka nje zë te mrekullueshem dhe kete gje e pelqej shumë tek ai por me pelqen edhe pamja etj etj:) Very Happy
Back to top Go down
https://albanskenderaj.albanianforum.net
 
Cfare ju pelqen me se shumti tek Albani?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cfare po beni ne kto momente??
» Cfare po mendoni tani?....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Alban Skenderaj :: Online fans :: Fans-
Jump to: